ویژگی های موسسه و روش نشان

مقدمه

بعد از سالها تجربه کارهای آموزشی و تجربه اکثر روش های تدریس ،ارزیابی و مشاوره و مواجهه با انواع روشهای موفقیت در امر آموزش ،موفق به ثبت یک طرح و بسته آموزشی شدیم به نام طرح نشان که مالکیتش متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی نشان می باشد که در مدارس، آموزشگاه وهم در قالب آموزش مجازی در موسسه از آن بهره خواهیم برد. در این طرح ما به همه دانش آموزان نشان خواهیم داد که سیستم آموزش رایج در اکثر مراکز آموزشی مبتنی بر سود جویی های کلان مبتنی بر اصل فروش ترس از ارزیابی های آموزشی محوری مانند کنکور می باشد در این مراکز آنقدر پذیرش در کنکور را برای دانش آموزان و خانواده های آنها سخت و غیر قابل دسترس می کنند که این باور در ذهن آنها نهادینه می شود که پذیرش در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فقط و فقط در گرو صرف هزینه های کلان و همکاری با موسسات تجاری و مافیای کنکور است. دانش آموزان و اولیای عزیز،کنکور اصلا شبیه چیزی که برای شما تصویر کردن نیست  وپذیرش در آن خیلی راحتتر ازآن چیزی است که تا کنون به شما  به عنوان ترس بفروش می رساندند.

ما ادعا می کنیم در زمینه آموزش های مصوب آموزش و پرورش برای نیل به اهداف علمی این نهاد که همانا دانا شدن در بسیاری از زمینه های علمی است و همچنین موفقیت در آزمون سراسری و نیز آموزشهای تکمیلی مورد نیاز جوان امروز در عرصه های اجتماعی و هم از جنبه های تربیتی و فرهنگی و ورزشی با اجرای تمام مولفه ها وپارامترهای بسته آموزشی طرح نشان، می توانیم به اهداف فوق دست یابیم.برای اثبات این ادعا و نشان دادن صدق گفتار و نیت مان، طرح تضمینی روش پرداخت پس ازموفقیت را برای دانش آموزان سال دوازده و نیز داوطلبان کنکور اجرا خواهیم کرد.ویژگی اصلی این طرح این است که اعتماد دانش آموزان و اولیای گرامی را به بسته آموزشی طرح نشان جلب کنیم و ادعای خود را که موفقیت در کنکور فقط در گرو برنامه ریزی و گرفتن مشاوره های به موقع  و مطالعه هدفمند انجام پذیر است به منحصه اجرا بگذاریم .

 

این طرح یکی از چند ویژگی روش آموزشی ما می باشدو دیگر خصوصیات طرح نشان فهرست کلی آن ارایه می گردد. لازم به توضیح است اگر بخواهید اطلاعات تفصیلی در مورد هریک از موارد زیر بدست آورید می توانید با کلیک روی عنوان هریک از موارد به بخش مربوطه راهنمایی گردید :

 

روش های اجرای طرح نشان

این طرح به یاری خدا در سال تحصیلی آتی، در مدرسه و آموزشگاه موسسه نشان (دخترانه و پسرانه) بصورت حضوری و غیر حضوری (روش آموزش مجازی) اجرا خواهد شد که علاوه برآن در مدارس منتخب موسسه نشان که تایید مکان نهایی آن بدلیل مشکل بیماری جاری کشور هنوز  انجام نشده است، درمدارس و آموزشگاه های بعضی مناطق تهران و مراکز استان ها مانند البرز،قم،سمنان،خوزستان،اصفهان و .. که نمایندگی حقوقی موسسه مارا دارا می باشند و خواهان دعوت به همکاری و اخذ طرح خدمات نشان هستند اجرا خواهد شد که اسامی آنها بعد از بازگشای رسمی مدارس و پایان اپیدمی بیماری رایج در کشور  و قبل از ثبت نام حضوری و نهایی در اوایل تابستان از همین سایت و دیگر شبکه های اجتماعی موسسه نشان اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است بسیاری از خانواده ها سوالات زیادی در مورد مکان قطعی مدارس و آموزشگاه نشان برای ما ارسال کرده اند و به نوعی نگران بعد مسافت و رفت و آمد دانش اموزان هستند که باید این عزیزان را به این نکته متذکر شویم که با توجه به ساعت شروع و خاتمه فعالیت های آموزشی موسسه نشان و اجرای طرح Paperless بخصوص برای پایه دوازدهم و داوطلبان کنکور، بعد مسافت در تهران در ساعات شروع و پایان تایم آموزشی موسسه نشان در بدترین حالت نمی تواند بیشتر از نیم ساعت بعد زمانی برای ساکنین تهران ایجاد کند،بنابراین باز هم تاکید می کنیم نگرانی بابت ساعتی دیر یا زود رسیدن عزیزانتان در مقابل ویژگی های این مجموعه قابل تامل نیست. نگرانی بابت ساعتی دیر یا زود رسیدن عزیزانتان در مقابل ویژگی های این مجموعه قابل تامل نیست.

پیش بینی ما این است که این طرح مورد استقبال خیل زیادی ازدانش آموزان وداوطلبان کنکور واقع شود،برای همین منظور پیشنهاد می کنیم که در ابتدا تمامی مطالب سایت و بخش های مختلف آن مخصوصا قسمت پرسش های متداول را بدقت مطالعه فرمایید و اگر شما نیز سوالی در مورد این طرح و نحوه اجرای آن داشتید در همان بخش در قسمت ارسال نظرات برای ما ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت پاسخ برای شما ارسال گردد و چنانچه باز موارد سوال باقی مانده بود، با تماس با کارشناسان موسسه موارد ابهام را برطرف کنید.
لازم به ذکراست ثبت نام نهایی اوایل تابستان بصورت حضوری در دفتر مرکزی موسسه انجام خواهد شد و دانش آموزان متوسطه دوم متناسب با پایه تحصیلی و منطقه محل سکونت در مدارس طرح خدمات نشان سازماندهی خواهند شد ونیز عزیزانی که فقط قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند و دارای تحصیلات دیپلم می باشند در قالب آموزشگاه نشان قرار می گیرند وآن دسته از مخاطبینی که قصد همکاری با موسسه نشان بصورت آموزش مجازی را دارند نیز می توانند در این بخش از خدمات ما بهره گیرند.
لازم به ذکر است دانش آموزان و داوطلبین کنکور که مراحل پیش ثبت نام را انجام داده باشند به جهت محدودیت نفرات درالویت قرار دارد.

 

همایش معرفی طرح نشان :

 عزیزانی که مایل به دریافت آگاهی بیشتردر مورد طرح نشان هستند می توانند فرم شرکت در همایش رایگان معرفی طرح نشان را که احتمالا در خردادماه و قبل از ثبت نام نهایی برگزار می شود را پس از تکمیل و ارسال نمایند تا در اولویت شرکت در این همایش قرار گیرند ،متذکر می شویم چنانچه ظرفیت پذیرش تکمیل شود قطعا همایش برگزارنخواهدشد.

دعوت به همکاری :

 مدارس و یا آموزشگاه هایی که خواهان همکاری و اجرای طرح نشان چه در قالب نمایندگی حقوقی و یا اخذ خدمات طرح نشان هستند می توانند با تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری درخواست خود را برای ما ارسال کنند.

 

 
لطفا نقطه نظرات یا سوالات خود را برای ما ارسال کنید

Comments are closed.